Kontakt

O Rental Systems

Znajdziemy dla Ciebie Twój wymarzony samochód

Wynajem pojazdów z Rental Systems

Rental Systems specjalizuje się w świadczeniu usług pośrednictwa w wynajmie średnio i długoterminowym, zarówno aut osobowych jak i dostawczych. Działamy na terytorium całego kraju, a nasza oferta skierowana jest każdego odbiorcy: konsumentów, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, ale także sprostamy potrzebom dużych firm i korporacji.

W ramach dostarczanej oferty zapewniamy naszym Klientom kompleksowy zakres usług związanych z wynajmem i obsługą samochodu. Oferując możliwość wynajmowania fabrycznie nowego, wybranego przez Klienta samochodu, zapewniamy dostęp do szeregu usług ułatwiających jego użytkowanie. Dzięki profesjonalnemu doradztwu, indywidualnemu podejściu oraz świadczeniu usług skrojonych na miarę konkretnego Klienta oraz jego potrzeb i oczekiwań, pomagamy obniżyć Państwa koszty i ograniczyć obowiązki administracyjne związane z użytkowaniem pojazdu.

Dla naszych Klientów zajmujemy się również poszukiwaniem leasingu na:

 • samochody osobowe,
 • samochody dostawcze,
 • maszyny i urządzenia,
 • ciężki sprzęt budowlany,
 • inne przedmioty,
 • linie produkcyjnie.

Świadczymy także usługi doradcze w zakresie:

 • podnoszenia efektywności procesów biznesowych,
 • planowania i kontroli finansów firmy,
 • przeprowadzenia analizy sytuacji finansowej i pozycji biznesowej firmy,
 • analizy kosztów i możliwości ich redukcji,
 • określenia kierunków i zakresu działań zmierzających do poprawy efektywności,
 • opracowanie krótkoterminowych planów operacyjnych,
 • opracowania i pomocy we wdrożeniu strategii rozwoju.

Zapraszamy do współpracy!

Oszczędność finansowa
Niska, stała opłata miesięczna sprawia, że wynajem długoterminowy samochodu to doskonała alternatywa dla leasingu, czy kredytu.
Wiele marek
Szeroka oferta pojazdów dostępna w Rental Systems sprawia, że każdy może znaleźć idealny samochód dopasowany do swoich potrzeb.
Pakiet serwisowy
W wynajmie długoterminowym nie martwisz się o serwisy i ubezpieczenie pojazdu. Ty musisz tylko zatankować. Cała reszta jest po naszej stronie.

Sprawdź naszą ofertę

W ofercie samochody osobowe i dostawcze dla firm i osób prywatnych
Skontaktuj się z nami
+48 731 265 721
Jak to działa?

Co musisz zrobić?

 • 01
  Wybierz samochód
  Przejrzyj naszą ofertę i zdecyduj który samochód najbardziej Ci odpowiada.
 • 02
  Skontaktuj się
  Zadzwoń, napisz, wypełnij formularz. Wybierz dogodną formę kontaktu.
 • 03
  Podpisz umowę
  Po wypełneniu i weryfikacji niezbędnuch dokumentów podpisz z nami umowę.
 • 04
  Odbierz samochód
  Odbierz samochód w umówionym terminie i ciesz się nowym pojazdem!

Najczęstsze pytania

Z oferty Rental Systems mogą korzystać wszyscy klienci biznesowi, czyli prowadzący działalność gospodarczą w dowolnej formie organizacyjnej oraz klienci indywidualni w zakresie określonej gamy samochodów.
Skontaktuj się z nami a my poinformujemy Cię jakie dokumenty należy wypełnić i jakie dane finansowe przygotować, aby rozpocząć procesowanie wniosku o wynajem długoterminowy. Na podstawie przedłożonych przez Ciebie dokumentów, instytucja finansująca (współpracujemy z instytucjami wiodącymi na rynku w zakresie finansowania), oceni Twoją zdolność do spłaty miesięcznych rat wynajmu. Zajmiemy się koordynacją całego procesu, począwszy od złożenia wniosku o wynajem aż do wydania samochodu, bez pobierania od Ciebie jakichkolwiek dodatkowych opłat!
Wynajem długoterminowy jest połączeniem finansowania samochodu z pełnym pakietem usług administracyjnych i serwisowych, mianowicie:
 • usługą serwisu,
 • ubezpieczenia,
 • pakietem opcjonalnych usług dodatkowych np. wymiany i przechowania opon.
Przy wynajmie długoterminowym nie spłacasz w ratach całej wartości samochodu - tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego leasingu, a jedynie opłacasz koszty jego eksploatacji bieżącej oraz utratę wartości samochodu, tj. różnicę między ceną zakupu, a szacowaną wartością rynkową (odkupu) auta na koniec umowy. W przypadku wynajmu: w cenie stałej miesięcznej raty otrzymujesz do dyspozycji nowy samochód lub pojazd służbowy na określony czas oraz przebieg, zgodnie z Twoimi potrzebami.

Zatem: oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale zyskujesz także czas i wygodę – nie martwią Cię aspekty dotyczące np. serwisu czy wymiany opon. Najbardziej jednak wymierną korzyścią oferty wynajmu są niskie raty miesięczne (w porównaniu z tradycyjnym leasingiem operacyjnym). Ta forma finansowania kierowana jest przede wszystkim do tych, którzy chcą użytkować a nie posiadać samochód.
Wkład własny to wpłata, jaką możesz dobrowolnie wnieść przy podpisywaniu umowy lub jesteś zobowiązany wnieść, zgodnie z decyzją instytucji finansującej po ocenie Twoich wyników finansowych. Wysokość wpłaty własnej odpowiada części wartości wynajmowanego auta. Wpłata własna wpływa na proporcjonalne zmniejszenie stałej miesięcznej raty.
Pod pojęciem wartości rezydualnej kryje się szacowana wartość pojazdu na koniec obowiązywania kontraktu – czyli to, ile pojazd jest wart na koniec trwania umowy.
Czas oczekiwania na samochód jest zależny od modelu znajdującego się w naszej ofercie. Znajdziesz u nas auta dostępne „od ręki” – auta z oferty stockowej albo auta do produkcji, której czas także jest zależny od danej marki samochodu. Interesuje Cię jakiś konkretny model? Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy wszystkie szczegóły na temat interesującego Cię modelu.
Rental Systems współpracuje wyłącznie z autoryzowanymi dealerami danej marki. Samochód jest więc odbierany w salonie takiego dealera albo na życzenie klienta dostarczany pod drzwi jego firmy/domu (dotyczy wybranych modeli).
Skontaktuj się z nami na: kontakt@rentalsystems.pl lub zadzwoń: + 48 731 265 721. Postaramy się przygotować możliwie najlepszą ofertę. Możesz dostarczyć nam ofertę od dealera – sfinansujemy każdy nowy samochód – lub skorzystać z naszych ofert z atrakcyjnymi rabatami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.
Na koniec kontraktu możesz odkupić auto lub zwrócić we wskazane uprzednio miejsce jego zwrotu.
Prawo wykupu auta to zawsze tylko opcja - nie musisz wykupować wynajmowanego auta.
Załączony niżej Przewodnik Zwrotu Pojazdów PZWLP jest wyczerpującym zbiorem informacji na temat akceptowalnych i nieakceptowalnych (czyli nie mieszczących się w granicach tzw. normalnej eksploatacji) uszkodzeń samochodów po okresie wynajmu długoterminowego. Poza bardzo precyzyjnymi opisami ewentualnych szkód, zawiera również zdjęcia obrazujące przykładowe usterki pojazdów. Zachęcamy więc do jego lektury przed zwrotem pojazdu! Pobierz dokument

Opinie naszych Klientów