Kontakt

Kontakt z nami

Nasz adres
Adres spółki: ul. Zimowa 8B, 04-823 Warszawa
Biuro: ul. Młyńska 105L/1, 62-052 Komorniki
Telefon
+48 731 265 721

Email
kontakt@rentalsystems.pl

Wyślij wiadomość

Nie wiesz jak skorzystać z naszej oferty lub masz dodatkowe pytania? Zachęcamy do kontaktu. Postaramy się szczegółowo wyjaśnieć działanie wynajmu długoterminowego pojazdu i przekonać cię do jego korzyści.

* Klauzula RODO (Pokaż treść klauzuli)
Przeczytałem/am i rozumiem politykę prywatności. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rental Systems S. Zbaracki, S. Król-Salamon s.c., moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do przedstawienia oferty marketingowej produktów i usług oraz jestem świadomy/a, że przysługuje mi szereg praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). Administratorem moich danych osobowych jest RENTAL SYSTEMS Sebastian Zbaracki, Sylwia Król-Salamon S.C., której siedzibą jest Warszawa, kod pocztowy: 04-823 Warszawa, ul. Zimowa 8B.
* Zgoda marketingowa (Pokaż treść klauzuli)
Wyrażam zgodę na przedstawianie w imieniu Rental Systems S. Zbaracki, S. Król-Salamon s.c., drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług Rental Systems S. Zbaracki, S. Król-Salamon s.c., zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).
* Zgoda marketingowa (Pokaż treść klauzuli)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących produktów, usług, promocji Rental Systems S. Zbaracki, S. Król-Salamon s.c., stanowiących informacje handlowe zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną tj. Dz.U. 2013, poz. 1422, z późn. zm.).
* Pola obowiązkowe